Lot N. 111

Absolutio simpliciter vel ad cautelam vigore

Incunabolo.
Absolutio simpliciter vel ad cautelam vigore commissionis apostolice ab ex communicatione lata ob non solutionem pecuniarum (Michael Wenssler? 1480?)
resti di quattrocentina, esemplare mutilo di coperta e con gravi lesioni alla legatura

€ 100,00