Lotto N. 85

PRACTICAE NOVAE IMPERIALIS SAXONICAE RERUM CRIMINALIUM PARS III

Benedicto Carpoz
PRACTICAE NOVAE IMPERIALIS SAXONICAE RERUM CRIMINALIUM PARS III. Quaestionum fere universarum in materia processus Criminalis, tam ordinarii, quam inquisitorii, Torturae, Executionis, & Remissionis ac Mitigationis poenarum, EX JURE CIVILI ROMANO, IMPERIALI, Saxonico, Ordinat. Constitut. Electoral. DECISIONES ABSOLUTAS, RESPONSIS SCAbinorum Lipsensium approbatas, [et] usu ac observantia Fori Saxonici confirmatas, exhibens. Wittembergae, sumptibus Heredes Tobiae Mevii.
1 volume in folio in piena pergamena, titolo manoscritto sul dorso. bruniture nelle pagine.

€ 90,00
Base d'asta