Lotto N. 72

LEXICON MANUALE GRAECO-LATINUM ET LATINO-GRAECUM

SCHREVELII, CORNELII
LEXICON MANUALE GRAECO-LATINUM ET LATINO-GRAECUM , Patavii, Typis Seminarii, 1778 Apud Joannem Manfrè , mezza pelle, in quarto. restauto antico al frontespizio. mancanze ai piatti anteriore e posteriore, difetti al dorso

€ 70,00
Base d'asta