Lotto N. 240

Lexicon manuale Græco-Latinum, & Latino-Græcum

Lexicon manuale Græco-Latinum, & Latino-Græcum primo concinnatum, térque editum à Cornelio Schrevelio: hac sexta editione vocabulorum octo quasi millibus locupletatum, plurimisque præterea in locis auctum, & adornatum, prout ex præfatione constat. Studio atque opera Josephi Hill. Ad calcem adjecta sunt sententiæ Græco-Latinæ, quibus omnia Gr. L. primitiva comprehenduntur: item tractatus duo; alter de resolutione verborum, de articulis alter; uterque perutilis, & adhuc desideratus. Cantabrigie Ex Officina Joannes Field  , 1668. Ex libris Biblioteca del Collegio Teologico della Chiesa Cristiana Libera Roma, in quarto, piena pelli con nervi sul dorso, difetti di legatura sul piatto anteriore
€ 110,00
Base d'asta